۰
کارشناس مسائل فرهنگی:

رئیس جمهور آینده باید توانمند و مردمی باشد

کارشناس مسائل فرهنگی گفت: مردم باید دقت داشته باشند به کسی رای دهند که توانمند آبادانی کشور و رفع مشکلات را داشته باشد.
رئیس جمهور آینده باید توانمند و مردمی باشد
محمد امین محمدی در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: بدیهی است که اولاً همه ما حق داریم برای سرنوشت کشور خود در انتخابات شرکت کنیم و حضور فعال داشته باشیم از طرفی برای ما مسلمانان یک وظیفه شرعی و دینی می‌باشد و بارها مقام معظم رهبری به چنین امری تاکید کردند و جدا از دین و شریعت یک وظیفه ملی می‌باشد یعنی کسانی که حتی مسلمان نیستند و به بحث اسلام نیز اهمیت نمی‌دهند در بحث جمهوریت به عنوان اینکه یک ایرانی هستند و عرق ملی دارند باید در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: یادمان باشد در جامعه و نظام جهانی این مردم هستند که یک نظام را قدرتمند می‌کنند و حضور مردم باعث اقتدار نظام می‌شود و باعث قوت بیشتری برای شخص رئیس جمهور خواهد شد و این در تداوم نظام و قوی کردن چهره نظام در جامعه بین‌المللی بسیار تاثیرگذار است.

محمد امین محمدی تصریح کرد: مسلماً شرکت و حضور فعالانه همه مردم در صندوق‌های رای یک قدرتی برای خود مردم است که از یک کشور قدرتمند می‌توانند صدایشان را به گوش جهانیان برسانند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان و معاندین از فضای رسانه برای دلسرد کردن مردم استفاده می‌کنند و برای این کار هزینه صرف می‌کنند ،ادامه داد: حضور مردم در انتخابات در حقیقت تیری است در دل این دشمنان و معاندان و رسانه‌های غربی که فعالانه علیه نظام و حکومت ما تلاش می‌کنند.
محمد امین محمدی اظهار داشت: به نظر من اطلاع رسانی و شفاف سازی خدمات بی‌شائبه‌ای که ما مسئولین می‌توانیم به مردم دهیم می‌تواند مردم را دلگرم‌تر کند در واقع جهاد تبیین یعنی شفاف سازی خدماتی که نظام در طول این چهل و اندی سال داشته و شفافیت بیشتر در عملکرد مدیران می‌تواند مردم را به سوی انتخابات در دور دوم بکشاند.

وی افزود: از طرفی شفاف سازی مسئله انتخابات و اینکه ما به خانواده دوستان و جامعه بفهمانیم که اهمیت انتخابات برای اقتدار فرد و اقتدار کشور است می‌تواند مردم را در دور دوم بیشتر به سمت صندوق‌های رای بکشاند و فراموش نکنیم که میزان قدرت بیان و عملکرد پیشینه‌ای که کاندیداها دارند می‌توانند برای حضور و مشارکت بیشتر مردم برای این صحنه مهم سیاسی و دشمن شکن تاثیرگذار باشد.

محمدی تصریح کرد: اگر فرد انتخاب شده با رای بالا انتخاب شود یعنی همه مردم همراه و همگام سیاست‌های این شخص هستند و او می‌تواند مقتدرانه عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: حضور فعالانه مردم در صحنه انتخابات به دشمن نشان می‌دهد که ما همراه فرد انتخاب شونده و همراه بیانات مقام معظم رهبری و همراه با مسئولین هستیم و این موضوع قدرت دولت و قدرت ایران اسلامی را بیشتر می‌کند و همراهی بیشتر مردم می‌تواند در بحث شورایی و تعاون و همکاری با شخص انتخاب شونده به عنوان قدرت می‌تواند عمل کند و چهره ما را در نظام جهانی به عنوان یک کشور قدرتمند انشاالله معرفی خواهد کرد.


محمد امین محمدی اظهار داشت: من شخصاً اعتراف می‌کنم در طول سه باری که با رئیس جمهور شهید برخورد نزدیک و شفایی داشتم مردمی بودن ایشان و پیگیری امورات مستضعفین و اقشار کم درآمد جامعه و حضور در صحنه‌ها و دوری از تکبر و متواضع بودن و عدالت خواهی شخص ایشان را مشاهده کردم که این خود از شاخه سه‌های یک رئیس جمهور می‌باشد که در دولت‌های دیگر نظام جمهوری اسلامی به این صورت شاهد آن نبودیم .

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور اصلح باید مدیر و توانمند باشد و در صحنه‌های بین‌المللی توان گفتمان با جامعه جهانی را داشته باشد و قدرت مدیریت کشور و توان برنامه‌ریزی و هدف گذاری سریع را داشته باشد و همچنین مردمی باشد و در بین مردم جایگاه داشته باشد و برای اهداف بلند مدت برنامه‌ریزی داشته باشد و همراه با مجلس و مقام معظم رهبری داشته باشد و همچنین نیز تشکیل اتاق‌های فکر برای مشورت با دیگران می‌تواند برای پیشرفت کشور تاثیرگذار باشد.

انتهای خبر/
جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۴۰
کد مطلب: 458218
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *