۰
سرطایفه جدگال:

حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است

سرطایفه جدگال گفت: انتخابات یک وظیفه شرعی است که همه مردم باید در آن شرکت کنند.
حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است
مولا بخش پیکن در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: وظیفه شرعی ما است که در انتخابات شرکت کنیم و هم اکنون که انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم رسیده باید با بصیرت بیشتر و مشارکت بالاتری نسبت به قبل در انتخابات شرکت کنیم.


وی با اشاره به اینکه ما ایران و رهبر انقلاب را دوست داریم به همین دلیل باید مشارکت بالاتری داشته باشیم تصریح کرد: یک رئیس جمهور اصلح در کشور و شهرستان ما بسیار تاثیرگذار می‌باشد پس باید یک رئیس جمهور خوب و انقلابی انتخاب کنیم زیرا که رهبر و رئیس جمهور در سرنوشت کشور تاثیرگذارند و طبیعتاً رئیس جمهوری که معیارهای نزدیک به معیارهای مد نظر رهبری را داشته باشد موثرتر خواهد بود.

وی تصریح کرد: ما خواهان یک رئیس جمهور صالح مانند شهید رئیسی هستیم در دولت شهید رئیسی اقدامات ماندگار بسیاری انجام شده و زیر بناها در حال شکل‌گیری بودند و انشاالله رئیس جمهور آتی ادامه دهنده راه ایشان باشند و مردم را خوشبخت کنند.

مولا بخش پیکن با اشاره به اینکه رئیس جمهور اصلح باید خدمتگزار مردم باشد و خستگی ناپذیر باشد رو به مردم خدمت کند خاطرنشان کرد: ما باید به هم کمک کنیم و دست به دست هم دهیم و با مشارکت بالاپای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح ایرانمان را آباد کنیم.

انتهای خبر/
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب: 458217
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *