۱
عالم اهل سنت؛

دموکراسی در جمهوری اسلامی یک اصل است

عالم اهل سنت گفت: اگر به اویل انقلاب بنگریم خواهیم دید که انقلابی که به دست مردم شکل گرفت هم مورد رای گیری قرارگرفت.
دموکراسی در جمهوری اسلامی یک اصل است
مولوی محمد علی جدگال در گفتگو باخبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: حضور در انتخابات وظیفه شرعی و دینی و قانونی همه مااست که در سرنوشت مملکت خود شریک باشیم و از طرفی شرکت در انتخابات پاسخی است به یاوه گویی دشمن مبنی بر اینکه مردم شریف ایران و به ویژه قومیت های مختلف از حکومت ناراضی هستند در حالیکه حضور پرشور ملت ما مهر تاییدی است بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مسیر درستی که در حال حرکت کردن است .

وی افزود: تمام تلاش دشمن بر این است تا با عدم حضور مردم و کاهش مشارکت با تضعیف هسته اجرایی کشور و ادعا بر اینکه مردم از این نظام و حکومت خسته شده اند بهانه ای پیدا کنند برای فشار بیشتر، تحریم بیشتر و بلکه به بردگی گرفتن این ملت شریف و لذا تمام هم و غم خود را گذاشته تا با تغییر نگرش ها و تحریف واقعیت ها مردم رو به انحراف و تباهی کشانده و از قطار این انقلاب پیاده کنند  و مشخص است که وقتی موفق شوند مردم رو از واقعیت ها دور نگه دارند به راحتی تاریخ را تحریف کنند.

مولوی جدگال تصریح کرد:این بسیار مهم است که ما و ملت ما به این باور برسیم که فرق دارد چه کسی رئیس جمهور باشد 
یقینا انتخاب یک نیروی پای کار ،جهادگر ، پرتلاش و خستگی ناپذیر و البته با کارنامه اجرایی موفق بسیار در پیشرفت و پیشبرد اهداف  این مرز و بوم میتواند تاثیر گذار باشد.

وی با اشاره به اینکه اگر پروژه های دولت سیزدهم را مرور کنیم متوجه می‌شویم حجم کار دولت مردمی و انقلابی شهید رئیسی بسیار بالا بوده است،بیان کرد:
۳۷۰کیلومتر بزرگراه، یک‌هزار کیلومتر راه روستایی و حدود ۲ هزار کیلومتر آسفالت در همین مدت سه سال در سیستان و بلوچستان تکمیل و یا آماده بهره برداری است.

مولوی جدگال اظهار داشت:بازدید از مناطق حاشیه نشین شهر و ساماندهی بیش از ۷۰ هزار نفر از ساکنین مناطق محروم چابهار از دیگر خدمات شایسته شهید جمهور می باشد.

وی افزود: همچنین حضور ایشان در قضیه سیل سیستان و بلوچستان و آن چهره و لباس خاکی و گلی همیشه در یاد مردم این دیار خواهد ماند و ایشان برای ابد محبوب قلب مردم پاک سرشت چابهار و استان سیستان و بلوچستان شد.

مولوی جدگال خاطر نشان کرد: دموکراسی یعنی نقش دهی به مردم در موضوعات مختلف سیاسی فرهنگی و اجتماعی ، یعنی حضور پررنگ مردم در مسیر پیشرفت ایران و به میدان آمدن آنها در عرصه های متعدد و دشمن این رو نمیخواهد چون این نقش داشتن در مباحث مختلف کشور یعنی همراهی و همدلی با نظام و انقلاب و زمانی که دشمن بتواند ایران را یک کشور دیکتاتور به دنیا معرفی کند خیلی راحت تر می تواند به خواسته های شیطانی خود برسد.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم یعنی انتخاب یک شخص توانمند ، اصلح و قابل اعتماد در راس قوه اجرایی کشور و مشخص است وقتی شخصیتی با این خصوصیات بر این مسند تکیه دهد قطار پیشرفت و آبادانی سرعت بیشتری خواهد گرفت، از طرفی دیگر پیشرفت محقق نمی‌شود مگر با تلاش شبانه روزی دولتی که اولویت او خدمت به مردم است.

مولوی جدگال بیان کرد: رییس جمهور ایده آل و یک دولت قوی با برنامه ریزی مدون و یکپارچه تمام توان کشور را در مسیر درست آن قرار میدهد و نتیجه این درست قرار گرفتن باعث رفع مشکلات معیشتی مردم و رشد کشور در زمینه های مختلف سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی می شود.

وی با بیان اینکه داشتن یک دولت و رییس جمهور ایده آل یعنی گشایش و رفع گرفتاری‌های مردم و چرخیدن درست چرخ اقتصاد آن چیزی که سالهاست مردم ما را دچار مشکلات کرده است ،اظهار داشت: وجود یک رییس جمهور جهادی که در خدمت به مردم وقت نمی‌شناسد و دولتی که تمام برنامه هایش بر اساس یک نظم خاص و با اولویت رفاه و آسایش مردم است حتما در زندگی مردم هم تاثیرات مثبتی را بر جای خواهد گذاشت.

انتهای خبر/
يکشنبه ۳ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب: 458208
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *