۱

اورتون بازهم مشتری آزمون شد/ مالک ایرانی به دنبال مهاجم ایران

در شرایطی که گفته می‌شود سردار آزمون به تیم لیون فرانسه منتقل می‌شود، باشگاه اورتون انگلیس مجددا به جمع مشتریان این مهاجم ایرانی اضافه شد.
به گزارش چهاربهاران، سایت ۹۰min در خبری اختصاصی اعلام کرد که باشگاه اورتون قرار است به رقابت برای جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ اضافه شود.
این رسانه نوشت: «باشگاه هایی از ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و آلمان همگی با نمایندگان این بازیکن ۲۶ ساله تماس گرفته اند اما علاقه شدیدی هم از سوی انگلیس وجود دارد. وستهم، تاتنهام و آرسنال قبلاً با این مهاجم در ارتباط بوده اند اما ۹۰min متوجه شد که اورتون هم اکنون آماده ارائه یک پیشنهاد قوی است.»
در ادامه این مطلب آمده است: «آزمون پیشنهاد تابستانی تاتنهام و پیشنهاداتی از لیون، بایرن لورکوزن و آاس رم را تایید کرد اما زنیت به او به دلیل اینکه قرارداد داشت اجازه جدایی نداد. اورتون به احتمال زیاد ریچارلیسون ستاره برزیلی را در سال ۲۰۲۲ از دست می دهد و آزمون به عنوان جایگزین احتمالی در نظر گرفته می شود. فرهاد مشیری مالک باشگاه - که او نیز ایرانی الاصل است- مدتهاست که از طرفداران این بازیکن بوده است. مارسل برندز مدیر فنی باشگاه هم از طرفداران قدیمی آزمون است و حتی زمانی که در آیندهوون حضور داشت، تلاش کرد این بازیکن را به خدمت بگیرد.»

این سایت همچنین به سابقه آزمون اشاره کرد و نوشت: «آزمون تمام دوران فوتبالی خود را در روسیه گذرانده است، پس از اینکه روبین کازان او را در ۱۷ سالگی انتخاب کرد. او قبل از بازگشت به کازان به روستوف پیوست و سپس در سال ۲۰۱۹ راهی زنیت شد. این مهاجم در ۱۰۲ بازی ۶۱ گل به ثمر رسانده است و اکنون در سال جدید با یک تصمیم بزرگ روبروست: اینکه آیا در روسیه بماند، جایی که پیشنهاد قرارداد بزرگی دارد یا به یک لیگ تاپ اروپایی برود؟»
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب: 457094
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *