۰
فعال فرهنگی؛

انتخابات نقطه قوت کشور است

فعال فرهنگی گفت: با حضور در انتخابات و بالا بردن مشارکت قطعا به پیشرفت و توسعه کشور کمک خواهیم کرد.
انتخابات نقطه قوت کشور است
عصمت حمیدی در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران  اظهار کرد: حضور گسترده مردم در صحنه نشان دهنده ی قدرت ملی می باشد،انتخابات این دوره از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد زود هنگام بودن این انتخابات به دلیل شهادت شهید جمهور این مهم را ایجاد نموده و باید دشمنان را با حضور خودمان نا امید کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری  که میزان مشارکت را مهمتر از نتیجه انتخابات می دانند ، بیان کرد: مجموع حساسیت در موضوع مشارکت از منظر شخص رهبری دلیل حساسیت دشمنان به آمار پایین مشارکت هست.

حمیدی افزود: حضور حداکثری مردم در این رویداد سیاسی و اجتماعی برای تعیین سرنوشت کشور،ملت، استان و شهرستان اهمیت بسیار زیادی دارد حضور گسترده در این عرصه از اصلی ترین ابزار تحقق این مهم محسوب می شود.

وی ادامه داد:در دولت خدمت اقدامات ویژه و مهمی در استان سیستان و بلوچستان خصوصا سواحل مکران و کنارک انجام شد ازجمله آنها دستور شفاهی جناب رئیسی جهت رفع سریع مشکلات ساحل نشینان و صیادان زحمت کش خطه سواحل مکران ،شناخت ظرفیت های اقتصادی در منطقه برای ایجاد اشتغال ،رونق تولید و به حرکت در آوردن آن ، رفع مشکلات مردم و کمک به فقرا و محرومان ،عمران و آبادانی سواحل مکران ، ایشان سواحل مکران را یک ثروت ملی معرفی کرد و فرمود باید به این خطه توجه شود همچنین پیگیری وضعیت کپر نشینی در چابهار از دغدغه های مهم رییس جمهور شهید بود.

عصمت حمیدی خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد از نقاط قوت مان صرف نظر کنیم تا بر ما مسلط شود از عناصر اقتدار ملی مان دست برداریم تا راحت تر بتواند بر کشور و ملت ما مسلط شود ما باید قوی و هوشیار باشیم تا به ما زور نگویند بیشتر از 40سال هست که بدترین سیاه نمایی را از ایران به دنیا نشان می دهند فقط برای یک هدف آنها عملا به ملتهای دنیا می گویند اگر بخواهید بدون ما کشور خود را اداره کنید به این روزگار می افتید یعنی همه ی ملت ها باید از حاکمیت ملی خدا حافظی کنند.

وی اظهار داشت: تاثیر مشارکت مردم در انتخابات رشد و رونق بخشیدن به اقتصاد، معیشت مردم ،روابط بین المللی وسرمایه گذاری کشورهای همسایه در استان خصوصا در چابهار رشد و توسعه سواحل مکران تجارت بین المللی می باشد.

عصمت حمیدی تصریح کرد: یک رییس جمهور نماد فرهنگ و ادب یک کشور است او نماینده تام الاختیار مردم می باشد رییس جمهور باید کار آمد و قدرتمند باشد، تصمیم گیری او نقش اساسی بر زندگی و سرنوشت یک ملت دارد. پس باید همگی با تفکر ،هم اندیشی و خرد جمعی به تصمیم خوب برسیم و بهترین گزینه را انتخاب کنیم.

انتهای خبر/
چهارشنبه ۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب: 458213
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *