۰
عالم اهل سنت؛

انتخاب فرد اصلح باید مودر توجه مردم باشد

عالم اهل سنت گفت: مردم در کنار مشاکرت بالا باید توجه داشته باشند شخص اصلح را نیز انتخاب کنند.
انتخاب فرد اصلح باید مودر توجه مردم باشد
مولوی اقبال رسولی در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: همانطوری که از آیات و روایات و قرآن عظیم الشأن و رهنمودهای ولی مکرم مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای پیداست از لحاظ شرعی شرکت در انتخابات واجب است و مومن باید در سرنوشت خود دخیل باشد.

وی با اشاره به اینکه خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید من خداوند سرنوشت هیچ ملتی را تغییر نمی‌دهم مگر اینکه خودشان در آن دخیل باشند تصریح کرد:
 انتخابات ریاست جمهوری راهی برای این است که ما ملت ایران سرنوشت آینده خود را رقم بزنیم.

مولوی احمدی مقدم با بیان اینکه از زمان نبی مکرم اسلام تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که منصوب به نظام مهدویت است حاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش بوده که نظام اسلامی را تحریف کنند معاندینی در لباس مسلمان بودند و سعی می‌کردند در مسلمانان رخنه کنند و مسلمانان را از فرامین اسلامی باز دارند اما نبی مکرم اسلام با درایت کامل ملت را متحد و منسجم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از آن ائمه اطهار با صلابت علیه کسانی که دشمن نظام اسلامی بودند قیام کردند ودر عصر حاضر مسلمانان در مقابل مستکبران دنیا با رهنمودهای حضرت ولی امر مسلمین جهان حضرت خامنه‌ای به اهداف خود نرسیدند.

مولوی اقبال رسولی با اشاره به جنابات رژیم صهیونیستی، بیان کرد: در فلسطین دشمنان به دنبال این هستند که مسلمانان را قتل عام کنند و از بین ببرند مسلمین جهان به دور از قومیت مذهب به صورت لسانی و و طرق دیگر از برادران فلسطینی خود را حمایت می‌کنند.

وی افزود: دشمنان اسلام و منافقین می‌خواهند نظام جمهوری اسلامی را بر هم بزنند که به قول حضرت امام خامنه‌ای این آرزو را به گور خواهند برد و مردم با صلابت و علاقه و قاطع در سرنوشت خود شرکت خواهند کرد و این مشارکت دسته جمعی مردم انشاالله مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویانی خواهد بود که علیه نظام هستند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان کرد: حضرت امام خامنه‌ای به کرات تاکید می‌کند که این ریاست جمهوری بسیار حساس است و ملت احساساتی و قومیتی و ملیتی برخورد نکند فقط اصلح را انتخاب کنند مانند رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی که با تدبیر خود سعی در رفع مشکلات داشته است.

مولوی اقبال رسولی اظهار داشت: رئیس جمهور آینده زمانی می‌تواند مشکلات را از بین ببرد که مردم با دقت شخص اسلح را انتخاب کنند بنابراین مدیریت کشور تغییرات بسیار مهمی خواهد کرد.

وی ادامه داد: خدمت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی زمانی که در سیستان و بلوچستان سیل آمد به بیانیه و فرستادن نمایندگان اکتفا نکرد و با هدایت و فرمایشات مقام معظم رهبری خود را به منطقه جنوب سیستان و بلوچستان یعنی منطقه سیل زده دشتیاری رساند و در سیلاب بین مردم راه رفت و با مردم صحبت کرد که این مهم‌ترین برخوردی بود که این شهید در خطه بلوچستان به یادگار گذاشت.

انتهای خبر/
دوشنبه ۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۵:۵۱
کد مطلب: 458211
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *