۰
جهاد ادامه دارد؛

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محله حاشیه نشین مرادآباد چابهار

مسئول بهداری سپاه شهرستان چابهار از اعزام 4 تیم پزشکی خدمات دندانپزشکی به محله مرادآباد شهرستان چابهار در هفته بسیج خبر داد.
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محله حاشیه نشین مرادآباد چابهار
محمود اردونی؛ مسئول بهداری سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: گروه های جهادگر بسیج جامعه پزشکی در طول سال چندین نوبت به مناطق محروم و حاشیه نشین شهرستان به بیماران خدمات رایگان پزشکی ارایه می دهند.
 
وی افزود: گروه های آسیب پذیر از جمله کودکان، افراد محروم و کم درآمد یا فاقد درآمد توسط جامعه پزشکی هستند.
 
مسئول بهداری سپاه چابهار تصریح کرد: این گروه جهادی با هدف کمک به کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی خدماتی از جمله؛ جرم گیری، کشیدن دندان، درمان ریشه، ترمیم های مورد نیاز و گرافی دندان را به اهالی این محله ارائه می دهند.
 
وی ادامه داد: 4 تیم پزشکی، 10 پزشک و 20 نفر اعزامی از پنجم تا نهم آذر ماه به مناسبت هفته بسیج به مردم نیازمند خدمات رایگان
 
اردونی با اشاره به خدمات درمانی در این اعزام گفت: ویزیت همراه با دارو رایگان، تب سنجی و مشاوره توسط کارشناسان مربوطه و توزیع ماسک به اهالی منطقه از دیگر خدمات خداپسندانه در این اعزام است.
 
وی خاطرنشان کرد: این اقدام جهادگرانه با همکاری بهداری سپاه، معاونت اجتماعی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار انجام می شود.
 
انتهای پیام/
 
پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب: 457074
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *