سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار:

محموله جدید واکسن کرونا در شهر چابهار توزیع شد/ پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون آماده ارائه خدمات به مردم هستند

24 شهريور 1400 ساعت 9:11

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار از ورود یک محموله جدید واکسن به شهر چابهار و افزایش سرعت واکسیناسیون مردم خبر داد.


همایون دادگر؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار با اشاره به تامین و توزیع محوله جدید واکسن کرونا در مراکز تجمیعی واکسیناسیون در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: طی چند روز گذشته به علت محدودیت و کمبود واکسن در شهر چابهار روند واکسیناسیون با کندی همراه بود که خوشبختانه روز گذشته با دریافت محموله جدید واکسن و توزیع آن در مراکز تجمیعی واکسیناسیون،  این روند به روال قبل و با سرعت بیشتری فعالیت خود را ادامه می دهد.

وی افزود: برای انجام واکسیناسیون مردم در مقابله با بیماری کرونا به لحاظ مراکز و پرسنل مشکلی نداریم و در صورت تامین به موقع واکسن مورد نیاز میتوانیم سرعت آن را افزایش دهیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار با اشاره به فعالیت پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح شهر چابهار تصریح کرد: در حال حاضر  پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون در شهر چابهار برای خدمات دهی به مردم  فعال هستند و شهروندان میتوانند با توجه به محل سکونت خود به نزدیکترین مرکز مراجعه کنند.

دادگر اذعان کرد: افرادی که در گروه های هدف واکسیناسیون هستند، باید هرچه سریعتر جهت دریافت واکسن اقدام کنند، زیرا با توجه به جهش های مختلف و شیوع گسترده ویروس کرونا سلامت آنها در خطر است.

وی اشاره کرد: طبق آمار ها در حال حاضر با توجه به واکسیناسیون افراد در استان شاهد کاهش آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا هستیم اما بازهم باید مردم تا واکسیناسیون کامل همه پروتکل های بهداشتی و محدودیت ها را رعایت کنند.

وی ادامه داد: سهل انگاری و عادی جلوه دادن شرایط باعث شیوع دوباره این بیماری مهلک و سرکش می شود و باید مردم همچنان از ماسک و محلول ضد عفونی کنند به عنوان یک راه بهداشتی و مقابله با کرونا استفاده کنند تا سلامت خود و دیگران به خطر نیفتد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار تاکید کرد: عدم برگزاری مراسمات و رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان برای مقابله با این بیماری حتی با وجود واکسیناسیون در کنار استفاده از ماسک الزامی است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 456926

آدرس مطلب: http://4Baharan.ir/news/456926/محموله-جدید-واکسن-کرونا-شهر-چابهار-توزیع-پنج-مرکز-تجمیعی-واکسیناسیون-آماده-ارائه-خدمات-مردم-هستند

چهاربهاران
  http://4Baharan.ir