۰
امام جمعه اهل سنت پلان:

واکسیناسیون به مصونیت نسبی افراد جامعه علیه بیماری کرونا و کاهش مرگ و میر کمک می کند/ تزریق واکسن کوایران برکت به امام جمعه اهل سنت پلان

مولوی یارمحمد پناد گفت: واکسیناسیون به مصونیت نسبی افراد جامعه علیه بیماری کرونا و کاهش مرگ و میر این بیماری کمک زیادی می‌کند.
واکسیناسیون به مصونیت نسبی افراد جامعه علیه بیماری کرونا و کاهش مرگ و میر کمک می کند/ تزریق واکسن کوایران برکت به امام جمعه اهل سنت پلان
مولوی یارمحمد پناد؛ امام جمعه اهل سنت پلان در حاشیه تزریق نوبت اول واکسن کووید۱۹ در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: گروه‌های پرخطر و گروه‌های سنی با تزریق واکسن کرونا خودشان را در مقابل خطرات این بیماری ایمن می‌کنند.
 
وی پس از دریافت واکسن کوایران برکت افزود: شهروندان نسبت به دریافت واکسن به مراکز تجمیع واکسیناسیون مراجعه و یا با تیم های سلامت همکاری کنند.
 
امام جمعه اهل سنت پلان تصریح کرد: شایعات زیادی در مورد واکسیناسیون در فضای مجازی وجود دارد ولی مردم باید به سلامت خود و جامعه اهمیت دهند و برای اینکه دچار ابتلا به این ویروس نشوند حتماً باید واکسن را دریافت کنند.
 
وی ادامه داد: تنها راه مبارزه با بیماری کرونا در کل جهان تزریق واکسن است ولی در استان سیستان و بلوچستان با توجه به شایعاتی که پخش کردند مردم تمایلی به دریافت واکسن ندارند.
 
مولوی پناد از شهروندان خواست؛ به شایعاتی که منجر به عدم تزریق واکسن در فضای مجازی پخش می شود توجه نکنند و انتظار می‌رود همه مردم با اعتماد به این واکسن ایرانی تزریق آن را در اولویت قرار دهند.
 
وی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه یک وظیفه اجتماعی بوده که حتی بعد از تزریق واکسن نیز مردم باید پروتکل ها را رعایت کنند. 
 
مولوی اهل سنت پلان خاطر نشان کرد: شهروندان رعایت پروتکل بهداشتی و مخصوصا استفاده از ماسک را با جدیت دنبال کنند تا إن شاءالله به زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس در سطح استان و کشور باشیم.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب: 456845
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *