مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار خبر داد:

توزیع ۱۰۰ پکیج بهداشتی با همکاری سازمان های مردم نهاد در حاشیه شهر چابهار/ سمن ها بازوی توانمند دولت در مشارکت های اجتماعی

4 ارديبهشت 1400 ساعت 8:43

مهدی میرادی گفت: سمن ها و سازمان های مردم نهاد به عنوان بازوی توانمند دولت نقش پر رنگی در همراهی و مشارکت های اجتماعی به منظور ارائه خدمات بهتر در جامعه ایفا می کنند.


مهدی میرادی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با همکاری سازمان مردم نهاد موج و مرجان ۱۰۰ پکیج بهداشتی شامل ۴۰ عدد ماسک، محلول ضد عفونی و مایع دستشویی در حاشیه شهر چابهار توزیع شد.
 
وی افزود: پیش تر نیز ۷۰۰ پکیج بهداشتی جهت بیماران تالاسمی تهیه و بین بیماران توزیع شده است.
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار تصریح کرد: در کنار توزیع این اقلام بهداشتی، به منظور افزایش آگاهی افراد در خصوص بیماری کرونا و سایر بیماری ها، آموزش های لازم نیز ارائه شد.
 
وی گفت: سازمان های مردم نهاد و گروه های جهادی که با شیوع ویروس منحوس کرونا به هر نحوی جهت کاهش آلام و مشکلات تلاش کردند، این دست اقدامات را باقیات الصالحات و ماندگار خواند.

میرادی ضمن تقدیر از استقبال بسیار خوب فعالین اجتماعی و خیرین ادامه داد: کرونا به هیچ عنوان یک بازیچه و مساله ساده نیست و بدون مشارکت همه جانبه هم انتظار کاهش اثرات مخرب آن امکانپذیر نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: هم‌افزایی بین تشکل‌های مردمی برای کمک هرچه بیشتر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بویژه در مناطق محروم و حاشیه‌نشینان از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 456622

آدرس مطلب: http://4Baharan.ir/news/456622/توزیع-۱۰۰-پکیج-بهداشتی-همکاری-سازمان-های-مردم-نهاد-حاشیه-شهر-چابهار-سمن-بازوی-توانمند-دولت-مشارکت-اجتماعی

چهاربهاران
  http://4Baharan.ir