۰
رئیس جمعیت هلال احمر چابهار خبر داد:

توزیع 170 بسته مواد غذایی اهدایی صلیب سرخ جهانی در چابهار و دشتیاری/ هلال احمر در شرایط بحرانی کنار مردم است

عبدالستار چاکرزهی گفت: صلیب سرخ جهانی در راستای کمک به بهبود معیشت مردم 170 بسته مواد غذایی در چابهار و دشتیاری بین افراد نیازمند توزیع کرد.
توزیع 170 بسته مواد غذایی اهدایی صلیب سرخ جهانی در چابهار و دشتیاری/ هلال احمر در شرایط بحرانی کنار مردم است
عبدالستار چاکرزهی؛ معاون مدیر کل و رئیس جمعیت هلال احمر چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در پی شیوع اپیدمی کرونا در سراسر جهان و کشور ما بسیاری از مشاغل تعطیل و به دنبال آن خانواده های زیادی دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شدند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها در سخنرانی های خود خطاب به مسئولین بر توجه به معیشت مردم و کمک مومنانه به ویژه در مناطق محروم و روستایی تاکید کردند.

وی تصریح کرد: هلال احمر چابهار در راستای وظیفه، اهداف و مسئولیت اجتماعی خود اقدامات قابل توجهی برای بهبود معیشت مردم انجام داده است.

رئیس جمعیت هلال احمر چابهار گفت: صلیب سرخ جهانی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم کمک های زیادی به کشورهای مختلف طی یکسال اخیر ارسال کرده تا مشکلات رفع شوند.

وی خاطر نشان کرد: ۱۷۰ بسته مواد غذایی اهدایی از طرف صلیب سرخ بین افراد نیازمند در حاشیه شهر چابهار و روستاهای شهرستان دشتیاری توزیع شد.

چاکرزهی ادامه داد: این کمک ها در راستای رفع مشکلات زندگی و بهبود معیشت مردم در مناطق محروم و روستایی بوده است تا دغدغه آنها کاهش پیدا کند.

وی گفت: هلال احمر همواره در هر شرایط و مکان بحرانی با تمام توان در کنار مردم بوده تا بتواند سهم خود را در تامین آرامش و آسایش آنها انجام دهد.

انتهای پیام/
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب: 456610
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *