۱
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار خبر داد:

پرداخت تسهیلات 10میلیونی کمک هزینه تعمیر خودرو برای تاکسیرانان چابهار/ توجه به حمل و نقل عمومی باعث صرفه جویی در اقتصاد خانواده ها است

داود قریشی مقدم از ارائه تسهیلات 10 میلیون تومانی کمک هزینه تعمیر خودرو به تاکسی‌رانان شهر چابهار خبر داد.
پرداخت تسهیلات 10میلیونی کمک هزینه تعمیر خودرو برای تاکسیرانان چابهار/ توجه به حمل و نقل عمومی باعث صرفه جویی در اقتصاد خانواده ها است
داود قریشی مقدم؛ رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در راستای کمک معیشتی به صنف حمل و نقل عمومی شهرستان برای تجهیز یا تعمیر دستگاه های سواری خود با توجه به افزایش نرخ محصولات و عدم توان کافی برای انجام سرویس وسایل نقلیه، پرداخت تسهیلات به تاکسی رانان چابهار در دستور کار قرار گرفت.
 
 وی افزود: سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار برای انجام این کار تفاهم نامه‌ای مشترک را بین شهرداری، سازمان منطقه آزاد چابهار با مشارکت بانک تجارت برای پرداخت تسهیلات مناسب انعقاد کرده است.
 
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار تصریح کرد: این تسهیلات به کلیه تاکسی رانان صنف حمل و نقل عمومی چابهار با شرایط مناسب پرداخت خواهد شد.
 
 وی ادامه داد: این تسهیلات شامل کمک هزینه برای خرید لاستیک و باتری خودرو به تاکسی های مسافربری به مبلغ 10 میلیون تومان به هر راننده تاکسی در دستور کار قرار گرفته‌است.
 
 وی اذعان کرد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و هر گونه سوال در مورد تسهیلات 10 میلیون تومانی به سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار واقع در زیباشهر -  اول بلوار نیروی هوایی یا شماره تلفن 35340225 تماس حاصل فرمایند.
 
 قریشی مقدم خاطر نشان کرد: این تسهیلات باعث کاهش دغدغه مندی این قشر حساس جامعه خواهد شد و سازمان حمل و نقل شهرداری چابهار سعی می کند تا اقدامات لازم را برای رفع مشکلات این صنف انجام دهد.
 
وی گفت: یکی از فواید استفاده از حمل و نقل عمومی صرفه جویی در هزینه های روزمره است و به اقتصاد خانواده کمک می کند چون سفر کردن در سطح شهر با استفاده از این وسایل به جای خودروی شخصی ارزان تر خواهد بود حتی مسافرت های بین شهری که انجام می دهیم.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب: 456595
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *