۰
فرمانده سپاه چابهار خبر داد:

رهایی گروگان چابهاری به همت پاسداران گمنام سپاه و ریش سفیدان/ سبزپوشان انقلاب لحظه ای از آرامش و امنیت مردم غافل نمی شوند

محمدعلی پوراحمدیان گفت: گروگان چابهاری با بهره گیری از توان ریش سفیدان و معتمدین توسط عوامل و نیروهای پایگاه اطلاعات سپاه شهرستان چابهار رها شد.
رهایی گروگان چابهاری به همت پاسداران گمنام سپاه و ریش سفیدان/ سبزپوشان انقلاب لحظه ای از آرامش و امنیت مردم غافل نمی شوند
محمدعلی پوراحمدیان، فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: فردی با هویت و .ه به دلیل اختلافات مالی توسط طائفه زردکوهی به صورت مسلحانه ربایش شد.
 
وی افزود: نیروهای پایگاه اطلاعاتی سپاه چابهار بعد از اطلاع یافتن از این موضوع اقدامات لازم را برای رهایی گروگان آغاز کردند.
 
فرمانده سپاه چابهار با اشاره به نقش همکاری سران طوایف و بسیجیان محلی تصریح کرد: بزرگان و معتمدان سران طوایف از جمله افراد متفکر وخیرخواه جامعه ما هستند که همیشه به فکر اصلاح، حل و فصل مسائل و مشکلات و در کاهش نزاع‌های دسته جمعی نقش موثری را ایفا می کنند.
 
وی ادامه داد: نیروهای اطلاعات سپاه چابهار پس از تحقیقات محلی و همکاری مردم پس از یک روز موفق به آزاد سازی فرد گروگان گیر شدند.
 
پوراحمدیان گفت: روند جرایم سازمان یافته در شهرستان از ابتدای سال جاری افزایش چشمگیری داشته است و اطلاعات سپاه چابهار تاکنون اقدامات مختلفی را در راستای حفظ آرامش و امنیت مردم در حوزه های مختلف انجام داده است.
 
وی خاطرنشان کرد: سپاه چابهار طی چند وقت اخیر در حوزه اقتصادی موفق به کشف انبارهای متخلف و‌افراد سودجو شد و برای برقراری آرامش مردم اقدامات لازم را انجام داد.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 456594
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *