۰
جانشین سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد؛

ایران براورد سازمان جهانی بهداشت را برای 1200 کشته در روز زمین زد/ کاهش 75 درصدی ورودی بیمارستان های کشور

سردار محمدحسین سپهر گفت: بر اساس براورد WHO باید اواخر پائیز و اوایل زمستان بیش از 1200 کشته می دادیم اما امروز با همت دستگاه ها، این آمار به چهار پنجم فوتی های ما کاهش پیدا کرد.
ایران براورد سازمان جهانی بهداشت را برای 1200 کشته در روز زمین زد/ کاهش 75 درصدی ورودی بیمارستان های کشور
به گزارش چهاربهاران به نقل از گروه استانی تیتریک، جانشین سازمان بسیج مستضعفین امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح اولین خط تولید ملت بلون با فیلترینگ 95 درصد کشور در اشتهارد، گفت: امروز کشور ما در اوج تهدید و تحریم هایی است که دشمن برای ما تدارک دیده است.

سردار محمدحسین سپهر افزود: امروز به دنیا اثبات کرده ایم که ملت ایران قدرتمند است و در اوج سختی ها و مشکلات روی پای خود ش می ایستد، انقلاب و مبارزه  خود را ادامه داده و نیازها ی ملت خود در تمام عرصه ها را تامین می کند.
 
وی اظهار داشت: ایران امروز  با هر تهدید امنیتی و دفاعی، زیستی، فرهنگی و اقتصادی مقابله می کند در حالیکه در دنیای مدعی علم،  مدعی ثروت، مدعی بهداشت و درمان،  مدعی صنعت و تجهیزات، امروز امریکا و اروپا در برابر این ویروس زانو زده اند.
 
سردار سپهر تصریح کرد: آمریکا و اروپا قرنطینه های سخت گیرانه نظامی و برخورد های خشن امنیتی و نظامی کرده و تسلیم شرایط بسیار بدی شده اند اما ایران به فضل خداوند براوردهای آنها را بر هم زده است.
 
وی گفت: بر اساس براورد WHO باید اواخر پائیز و اوایل زمستان بیش از 1200 کشته می دادیم اما امروز با همت دستگاه ها، این آمار به چهار پنجم فوتی های ما کاهش پیدا کرد.
 
سردار سپهر افزود: امروز بیش 75 درصد حجم بیمارستان های ما کاهش پیدا کرده و این  به برکت لطف خداوند لطف امام زمان (عج)و رهبری امام خامنه ای و همت مسئولان و کادر درمان محقق شده است.
 
وی اظهار داشت: بسیج به عنوان  یک نهاد مردم پایه و یک نهاد تحت امر رهبری در تمام عرصه ها پای خدمت به مردم است و برای تولید و صادرات ماسک به کشور در کنار صنعتگران ایستاد.
 
سردار سپهر تصریح کرد: امروز مهم ترین مسئله مقابله با کرونا، ماسک و مواد ضد عفونی کننده است و بیش ترین نقش را ماسک دارد در نتیجه باید تلاش کنیم ماسک های استاندارد به دنیا صادر کنیم.
   
 
 
 
انتهای پیام/ س
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب: 456287
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *