۰
امام جمعه اهل سنت مسجد زین العابدین شهرستان چابهار:

ایمان و اعتقاد راسخ به خدا؛ رمز پیروزی رزمندگان دفاع مقدس/ مقاومت و همدلی، راه سعادت در برابر مشکلات و دشمن است

مولوی عبدالرحمن ترنجزر گفت: رزمندگان دفاع مقدس بزرگترین پشتوانه شان در برابر رژیم خودفروخته بعثی، ایمان و اعتقاد خدایی بود که توانستند با همه کمبود ها و تحریم ها در برابر ماشین بدون ترمز صدا ایستادگی کنند تا کشور ما از گزند دشمن در امان باشد.
ایمان و اعتقاد راسخ به خدا؛ رمز پیروزی رزمندگان دفاع مقدس/ مقاومت و همدلی، راه سعادت در برابر مشکلات و دشمن است
مولوی عبدالرحمن ترنجزر؛ امام جمعه اهل سنت مسجد زین العابدین شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: در هرکاری که انسان توکل، امید و اراده اش به لطف و عنایت خداوند رحمان و بزرگ باشد، بدون شک با دست خالی هم می تواند موفق و سربلند باشد و کسی سد راهش نشود.

وی افزود: امروز هم با درس گرفتن از شهدای گرانقدر و رزمندگان دلیر و خستگی ناپذیر، باید با توکل بر خداوند بر مشکلات و دشمنان انقلاب غلبه کنیم و هرگز برای رسیدن به خواسته هایمان جلوی آنها سرخم نکنیم.

مولوی اهل سنت چابهار تصریح کرد: عزت، آبرو و سرافرازی دست پروردگار بی همتا است که به انسانی که برای رسیدن آن از راه صحیح و درست تلاش می کند، عنایت می دهد و شهدای دفاع مقدس کشور ما نمونه آشکار و تاریخی این مسئله هستند.

وی ادامه داد: امروز با مشکلات و تحریم های زیادی روبرو هستیم اما می توانیم با الگوگیری از شهدا و رزمندگان، گوش به فرمان رهبری بودن و توجه به توانمندی های خودمان به پیشرفت و سربلندی دست پیدا کنیم.

مولوی ترنجزر گفت: شهدا راه سعادت را مقاومت در برابر دشمن و مشکلات دیدند و به آن رسیدند، بدون شک ما هم می توانیم با مقاومت در برابر سختی ها، همدلی و هم افزایی بین مردم و مسئولین به راه حلی مناسب برای چالش ها و بحران ها دست پیدا کنیم.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه امروز ما به ویژه قشر جوانان حفظ و گسترش فرهنگ شهدا و دفاع مقدس است تا در برابر تهاجمات ضد اسلامی دشمنان در امان باشیم و این مسیر درست زندگی به نسل های بعد هم منتقل شود.

انتهای پیام/
يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۹
کد مطلب: 456008
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *