۰

قلعه‌نویی: قیمت بازیکنان از نظر تورمی افزایشی نداشته/ قانون منع جذب خارجی‌ها غیراصولی است

سرمربی تیم گل‌گهر گفت: مشکل اصلی ما برنامه ریزی‌های غلطی است که ۲۰ سال در فوتبال‌مان وجود داشته است.
قلعه‌نویی: قیمت بازیکنان از نظر تورمی افزایشی نداشته/ قانون منع جذب خارجی‌ها غیراصولی است
به گزارش چهاربهاران به نقل از راه دانا؛ امیر قلعه‌نویی، سرمربی باشگاه گل‌گهر سیرجان درباره افزایش قیمت بازیکنان اظهار داشت: قیمت‌ها از لحاظ رقمی صعودی بوده اما از لحاظ تورمی افزایشی نداشته است. آیا می‌شود که بازیکنان با این میزان از دستمزدشان خانه دار شوند؟
 
وی ادامه داد: مشکل اصلی ما برنامه ریزی‌های غلطی است که ۲۰ سال در فوتبال‌مان وجود داشته است. اهل فنهای ما خانه‌نشین‌اند و افراد نابلد وارد فوتبال شده و آن را اداره می‌کنند.
 
قلعه نویی با اشاره به قانون سقف قرارداد تاکید کرد: در حال حاضر نیز قانون عدم حضور مربیان و بازیکنان خارجی تصویب شده است. این قانون‌ها غیر کارشناسی است. اگر قرار است قانونی مصوب شود باید با افراد متخصص آن حوزه مشورت کرد و پس از در نظر گرفتن عواقب آن، تصمیم گیری کنند.
 
سرمربی باشگاه گل‌گهر درباره بودجه این تیم گفت: بودجه تیم ما ۴۵ میلیارد تومان است و بر اساس همین بودجه بازیکنان را تقسیم کرده‌ایم. میانگین قرارداد بازیکنان ما به غیر از یک نفر بین دو و نیم تا سه میلیارد تومان است. در سپاهان نیز همین روند را طی کردیم همچنین در سال‌های گذشته رقم بودجه هایمان حدودا همین میزان بوده است.
 
وی در گفت‌وگو با رادیو جوان ضمن آرزوی موفقیت برای نمایندگان کشور در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: رقم قراردادهای بازیکنان فوتبال نسبت به حقوق کارگران و کارمندان زیاد است اما نسبت به تورم زیاد نیست. امیدواریم که مدیران متخصص بتوانند در فوتبال اثرگذاری کنند.
 
 
انتهای پیام/
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۹
کد مطلب: 455969
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *