۰
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار خبر داد:

کشف و معدوم سازی بیش از 5 تن مواد غذایی فاسد در ماه رمضان

مهدی میرادی گفت: در پی اجرای طرح نظارت بر مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی توسط بازرسان بهداشت محیط در ایام رمضان، 5 و نیم تن مواد عذایی کشف و معدوم شد.
کشف و معدوم سازی بیش از 5 تن مواد غذایی فاسد در ماه رمضان
مهدی میرادی؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با آغاز ماه مبارک رمضان و طرح تشدید سلامت در این ماه مبارک، طی بازرسی‌های صورت گرفته از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی 5 و نیم تن مواد غذایی غیر بهداشتی و تاریخ مصرف گذشته کشف و معدوم سازی شدند.
 
وی افزود: این مواد غذایی شامل فرآورده‌های لبنی، پروتئینی، تنقلات و انواع نوشیدنی بود که به علت تقلبی بودن، رعایت نکردن شرایط نگهداری، سپری شدن تاریخ مصرف و نداشتن مجوزهای بهداشتی توقیف شد.
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار ادامه داد: معدوم سازی مواد غذایی تاریخ گذشته پس از طی مراحل قانونی با هماهنگی مقام قضایی از چرخه مصرف خارج و در محل دفن زباله شهر کاملا معدوم شد.
 
وی از عموم مردم خواست که مایحتاج غذایی خود را از مراکز معتبر و فروشگاه‌های دارای محصولات با مشخصات بهداشتی کامل از قبیل پروانه ساخت، مواد تشکیل‌دهنده، تاریخ تولید و انقضا و آدرس محل تولید خریداری کنند.
 
میرادی خاطر نشان کرد: از هموطنان تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه موارد غیربهداشتی و مواد غذایی، موارد را در همه ساعات شبانه روز با سامانه بهداشت ۱۹۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/
 
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب: 455022
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *