۰

شیلات, آبزی پروری, گردشگری و کشاورزی ظرفیت های بزرگ اقتصادی در کنارک

سرپرست فرمانداری کنارک گفت: شیلات، گردشگری، کشاورزی منطقه زرآباد و بخش مرکزی از اولویت ها کاری برای اشتغال و توسعه منطقه و برنامه های آینده خواهد بود.
شیلات, آبزی پروری, گردشگری و کشاورزی ظرفیت های بزرگ اقتصادی در کنارک
حمیدالدین یوسفی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: نگاه ملی به توسعه و آبادانی این شهرستان معطوف شده است زیرا این منطقه نقش مهمی در تجارت، توسعه اقتصادی و تامین امنیت کشور دارد.

وی نقش مردم در عزت و سربلندی ایران اسلامی را مهم دانست و تشربح کرد: کنارک ظرفیت‌های خوبی در زمینه نیروی انسانی، اقتصادی، نظامی، سیاسی و تجاری و نقش مهمی در تأمین امنیت دارد.

سرپرستفرمانداری کنارک ادامه داد: دانش، علم و تکنولوژی می‌تواند هر منطقه را به توسعه برساند و این ظرفیت در کنارک وجود دارد که به آن توجه ویژه می شود و صید از ظرفیت‌های مهم کنارک برای توسعه است.

وی توجه به بومگردی و طبیعت گردی در شهرستان کنارک را از دیگر مزیت‌ها عنوان و خاطرنشان کرد: همکاری مردم و مسئولان در توسعه خیلی مهم هست و باید همه دست به دست هم بدهند تا برای آبادانی گام برداشته و مشکلات را به حداقل برسانیم.

یوسفی همراهی و حمایت‌های استانداری سیستان و بلوچستان، مسئولان و مردم شهرستان کنارک در پیشبرد برنامه ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: با اقدامات مناسب برگ دیگری از توسعه در این شهرستان رقم خواهد خورد و در آینده نیز مشکلات یکی پس از دیگری مرتفع و گام استوار برای توسعه و آبادانی برداشته خواهد شد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۸
کد مطلب: 453762
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *