۰

ساماندهی خدمات مهندسی و ساخت‌وسازها در محدوده منطقه آزاد چابهار

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: با بهبود کیفیت ساخت‌وساز و ساماندهی خدمات مهندسی و ارتقا نظارت، این طرح باعث خواهد شد آسیب‌ها و خسارات به پایین‌ترین حد کاهش پیدا کند.
ساماندهی خدمات مهندسی و ساخت‌وسازها در محدوده منطقه آزاد چابهار
گرشاسب خزائنی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: معاونت فنی و زیربنایی طرح ساماندهی خدمات مهندسی را باهدف بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت و دانش مهندسان ساکن چابهار، شفافیت در فرآیند ارجاع کار، کاهش تخلفات ساختمانی و افزایش کیفیت ساخت‌وسازها اجرا می‌ کند.

وی اضافه کرد: در این راستا اقدامات متعددی برنامه‌ریزی شده ازجمله جمع‌آوری لیست مهندسان طراح، محاسب و ناظر عضو نظام‌مهندسی چابهار که شامل طراحان، محاسبان و ناظران که باعث خواهد شد که از تمامی مهندسان برای نظارت بهره برد.

معاون فنی منطقه آزاد چابهار ادامه داد: در این راستا از پیشنهادات و نقطه نظرات کلیه مهندسان، سازندگان و صاحب‌نظران امر در قالب نشست‌های تخصصی استفاده می‌شود.

وی بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات در راستای ساماندهی و ارتباط مستمر با مهندسان و ابلاغ چارچوب‌ها و قانون ساخت‌وسازها برگزاری جلسات منظم و مستمر جهت ارتقای سطح فنی و کیفی ساخت سازها و کاهش تخلفات ساختمانی در برنامه قرار دارد.

خزائنی خاطرنشان کرد: همچنین راه‌اندازی دفاتر فنی حقیقی و حقوقی با رعایت ضوابط و سیر مراحل قانونی و سامانه هوشمند و سیستم ارجاع مهندسان ناظر که باعث خواهد شد ضمن توجه به کیفیت، سرعت ارائه خدمات افزایش‌یافته و رضایتمندی مالکان و سازندگان افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 453761
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *