۰

تشکیل پرونده تعزیراتی برای ۶ صنف گران فروش چابهاری در ماه مبارک رمضان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: در بازرسی و نظارت بر فروش اقلام در ماه مبارک رمضان برای ۶ واحد متخلف در رسته های میوه فروشی، ظروف یکبار مصرف، قنادی، کبابی و کفش فروشی به دلیل تخلف گرانفروشی پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
تشکیل پرونده تعزیراتی برای ۶ صنف گران فروش چابهاری در ماه مبارک رمضان
هادی اکبری در گفت و گو با چهاربهاران عنوان کرد: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار در نظارت های روزانه صبح و عصر در ماه مبارک رمضان نسبت به بازرسی از واحدهای فروش مواد غذایی اقدام می کنند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده تعزیراتی برای اصناف متخلف افزود: یک واحد قنادی، دو واحد رستوران گران فروش آش و حلیم، دو واحد خبازی کم فروش و یک واحد سوپر مارکت بدلیل عدم درج قیمت پرونده تخلف صنفی تشکیل و جهت صدور حکم مقتضی به تعزیرات حکومتی چابهار ارسال شده است.

رئیس صنعت و معدن چابهار ادامه داد: رستوران(فروش آش و حلیم)، خبازی، قنادی، عمده فروشان مواد غذایی، ظروف پلاستیک و یک بار مصرف، لوازم التحریر، سوپر مارکت، مواد پروتئینی و لبنی جزو واحدهایی می باشند که نیاز بیشتر روزه داران بوده و می طلبد تا نظارت دائمی اعمال شود.

وی ضمن تاکید بر طرح نظارتی ماه مبارک رمضان مطرح کرد: همچنین روز گذشته دو گشت مشترک در صبح و بعد از ظهر با حضور نمایندگان ادارات فرمانداری، صنعت معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در شیفت صبح و ادارات صنعت معدن و تجارت و شبکه بهداشت در شیفت بعد از ظهر جهت بازرسی از واحدهای خیاطی، قنادی و مواد پروتئینی و لبنی اقدام کردند.

اکبری خاطرنشان کرد: در بررسی رسته های صنفی هدف دیگر بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از رسته های سوپر مارکت، ظروف یکبار مصرف، کفش فروشی، لوازم التحریر، قنادی، فروش آش و حلیم جلوگیری از بی ثباتی احتمالی در بازار و ممانعت از کم فروشی و گران فروشی می باشد.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۴
کد مطلب: 453456
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *