۰

اجرای پروژه های محرک توسعه با هدف رونق تولید در منطقه آزاد چابهار

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار گفت: سرانجام رساندن پروژه های آغاز شده و قراردادهای منعقد شده برای برنامه ریزی و اجرای پروژه های محرک توسعه با هدف رونق تولید در دستور کار منطقه آزاد قرار گرفت.
اجرای پروژه های محرک توسعه با هدف رونق تولید در منطقه آزاد چابهار
عبدالرحیم کردی در گفت وگو با چهاربهاران اظهار کرد: اجرا، پیگیری و همچنین استفاده از فرصتهای پیش آمده در شرایط جدید اقتصادی و ترانزیتی چابهار در حوزه بین الملل عناوین هدف دار این سازمان خواهد بود.
وی با اشاره به تاثیر رونق تولید در زندگی مردم افزود: یکی از مسئولیت‌های مهم در رفع محرومیت زدایی و توسعه منطقه تمرکز بر روی تولیدات است این امر سیاست اصل اقتصادی در منطقه می باشد.
مدیر عامل منطقه آزاد چابهار ادامه داد: در واقع یکی از راهبردهای سازمان منطقه این است که از تجارت به تولید تغییر مسیر دهد قطعاً وقتی واحدهای تولیدی افزایش پیدا کند اشتغال را به دنبال خواهد داشت.
وی با اشاره به تاثیر تولید در اقتصاد نیز تاکید کرد: فناوری محصولات کشاورزی کشورهای همسایه‌ها مانند فرآوری برنج، یک ارزش افزوده خوب را ایجاد می‌کند به طوری که مواد اولیه به محصول تبدیل می شود.
کردی در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال زایی و رونق اقتصادی حتی در امنیت منطقه نیز تاثیرگذار است چرا که رونق اقتصادی هزینه های آموزشی خانوارها را پوشش می‌دهد در رشد فرهنگی مسیر ارتقا در زمینه‌های مختلف را فراهم می‌کند.
انتهای پیام/
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب: 453319
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *