۰

سومین یادواره شهدای حفاظت نماز جمعه چابهار برگزار می شود

دبیر اجرایی یادواره شهدای بسیجی حفاظت نماز جمعه چابهار گفت: سومین یادواره شهدای حفاظت نماز جمعه چابهار به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان حامد بزی و مرتضی آسوده، 28 مهرماه در مسجد امام حسین علیه السلام این شهرستان برگزار می شود.
سومین یادواره شهدای حفاظت نماز جمعه چابهار برگزار می شود
مصطفی راشدی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به ایثار و جانفشانی شهدای بسیجی حفاظت نماز جمعه چابهار اظهار کرد: شهیدان بزی و آسوده فرهنگ ایثار و شهادت را زنده کردند و این فرزندان شجره طیبه صالحین نشان دادن رهرو و ادامه دهنده راه شهدای انقلاب هستند.

وی بیان کرد: بسیجان و امثال بزی ها و آسوده ها آماده دفاع از کیان و ارزش های انقلاب هستند و دشمن بداند این بسیجیان دریادل تا آخرین قطره خون حافظ و دستاوردهای انقلاب خواهند بود.

دبیر اجرایی یادواره شهدای بسیجی حفاظت نماز جمعه چابهار با اشاره به سومین یادواره شهدای حفاظت نماز جمعه چابهار به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان حامد بزی و مرتضی آسوده، افزود: در این یادواره جمعی از مسئولان استانی و شهری، اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و جانبازان حضور پیدا می کنند.

وی گفت: تجلیل از خانواده های شهیدان حامد بزی و مرتضی آسوده، سخنرانی امام جمعه چابهار و مداحی و راویت گری دعوتی از قم از جمله برنامه های جانبی این یادواره است.

راشدی خاطرنشان کرد: یادواره شهدای نماز جمعه در جوار شهدای گمنام و مزار مطهر و پاک شهید بزی در مسجد امام حسین (ع) برگزار می شود.

28 مهر 91 بود که عملیات انتحاری تروریستی که قصد ورود به مسجد امام حسین علیه السلام را داشت از سوی دو بزرگ مرد ایرانی به نام های حامد بزی و مرتضی آسوده شکست خورد اما در تعقیب و گریز این تروریست این دو بسیجی به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب: 452102
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *