تمام لوازم التحریر شکرستان+تصاویر
تاریخ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۵۷
کد مطلب: 22260
 
چهاربهاران: طبق اعلام عوامل و دست‌اندرکاران طراحی و توزیع ” لوازم التحریر شکرستان” تا کنون و تنها در عرض چهار روز بیش از نیمی از محصولات این مجموعه به فروش رسیده و از روز گذشته تولیدکنندگان وارد مرحله دوم توزیع اقلام درسی این برنامه کارتونی شده اند. به گزارش چهاربهاران، “شکرستان” را که می شناسید؟ […]
چهاربهاران: طبق اعلام عوامل و دست‌اندرکاران طراحی و توزیع ” لوازم التحریر شکرستان” تا کنون و تنها در عرض چهار روز بیش از نیمی از محصولات این مجموعه به فروش رسیده و از روز گذشته تولیدکنندگان وارد مرحله دوم توزیع اقلام درسی این برنامه کارتونی شده اند.
به گزارش چهاربهاران، “شکرستان” را که می شناسید؟ یک انیمشین کاملا ایرانی که چند سالی است حسابی برای خودش طرفدار پیدا کرده و در این مدت با زبان طنز کودکان و نوجونان زیادی را با داستان های کهن ایرانی و رسم و رسوم گذشتگان آشنا کرده است. پس احتمالا شنیده اید که شکرستان هم به روی جلد دفاتر مشق و کیف و جامدادی ها آمده تا با سابقه خوش نمک شخصیت های کارتونی خود حسابی بفروشد!

شکرستان یک پویانمایی تلویزیونی است که توسط یک شرکت ایرانی تولید شده و تا به اکنون بیش از ۱۰۰ قسمت آن تولید و از برنامه کودک و نوجوان شبکه ۲ سیمای ایران پخش شده است. این مجموعه با روش «کات اوت» یا بریده مقوا ساخته شده و استقبال زیادی از آن شده‌است. قسمت‌هایی از این مجموعه در جشنواره‌های خارجی از جمله جشنواره چانگوی چین، جشنواره جیفونی ایتالیا و جشنواره فیلم کودک هند نمایش یافت و مورد تقدیر قرار گرفت.

طبق اعلام عوامل و دست‌اندرکاران طراحی و توزیع ” لوازم التحریر شکرستان” تا کنون و تنها در عرض چهار  روز بیش از نیمی از محصولات این مجموعه به فروش رسیده و از روز گذشته تولیدکنندگان وارد مرحله دوم توزیع اقلام درسی این برنامه کارتونی شده اند.


مخاطبان محترم گروه فرهنگی مشرق می توانند مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در حوزه فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس culture@mashreghnews.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود.