اقدامات فرهنگی بسیج نقش برجسته‌ای در مقابله با تهاجم فرهنگی دارد
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۶
کد مطلب: 25712
 
چهاربهاران: مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات فرهنگی بسیج با هدف زنده نگه داشتن ارزش‌های انقلاب انجام می‌شود. به گزارش چهاربهاران  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، محسن سراوانی اظهار داشت: با توجه به اهمیت تاثیرگذاری فرهنگ در زندگی و اهمیت کار فرهنگی در اجتماع لازم […]

چهاربهاران: مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات فرهنگی بسیج با هدف زنده نگه داشتن ارزش‌های انقلاب انجام می‌شود.

خبرگزاری فارس: اقدامات فرهنگی بسیج نقش برجسته‌ای در مقابله با تهاجم فرهنگی دارد

به گزارش چهاربهاران  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، محسن سراوانی اظهار داشت: با توجه به اهمیت تاثیرگذاری فرهنگ در زندگی و اهمیت کار فرهنگی در اجتماع لازم و ضروری است تا برنامه هایی با آسیب شناسی فرهنگی اجرا کنیم.

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان برنامه‎های فرهنگی سپاه را در حوزه های ارتباطات و رسانه، هنر و ادبیات و پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی خواند و افزود: برنامه‎های مختلف فرهنگی بسیج با تبلیغات صحیح در بدنه اجتماع انجام می‌شود.

این مسئول تاکید کرد: برنامه‌های فرهنگی بسیج با هدف زنده نگه داشتن ارزش‌های اسلامی و شناسایی هجمه‌های فرهنگی دشمن صورت می‌گیرد که به جدیت در حال پیگیری و اجراست.

وی با اشاره به رضایتمندی مقام معظم رهبری از عملکرد بسیج اذعان داشت: این از افتخارات بسیج است که رضایت‌مندی مقام معظم رهبری را در بر داشته است.

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تمام مسئولان فرهنگی کشور باید در راستای شناسایی چالش‌ها و آسیب‌ها برنامه‌ریزی کنند و این مسئولیت خطیر را به خوبی ایفا و به سر منزل نهایی برسانند.

وی در ادامه تصریح کرد: فعالیت‌های فرهنگی بسیج در تقویت هنجارهای جوانان اثربخش است و  نقش برجسته‌ای در مقابله با تهاجم فرهنگی دارد.

سراوانی خاطر نشان کرد: مسئولان فرهنگی سپاه باید همیشه به روز بوده و هجمه‌های دشمنان را خوب بشناسند و نسبت به مقابله با آنها عملکرد مناسبی داشته باشند.
9 − 7 =